Ważne Informacje
Właśnie nastąpiła zmiana skryptu naszego portalu ogłoszeniowego. Zapraszamy do dodawania Ogłoszeń.
Kategorie
 • DROBNE [1069]
 • FIRMY I USŁUGI [2539]
 • INNE [766]
 • KUPIE [57]
 • MOTORYZACYJNE [402]
   - części [52]
   - inne [16]
   - kupię [16]
   - sprzedam [17]
   - usługi [294]
 • NIERUCHOMOŚCI [203]
   - działki [7]
   - kupię [42]
   - mieszkania [39]
   - pokoje [4]
   - sprzedam [18]
   - wynajem [49]
 • PRACA [1302]
   - inne [125]
   - oferuje [1074]
   - szukam [5]
 • PRZYJACIELE, RANDKI [35]
 • SPRZEDAM [535]
Statystyki
Online: 14
Online zalogowanych: 0
Ogłoszeń: 6908
Wyszukiwarka

 •Dolnośląskie [587]
 •Kujawsko-pomorskie [107]
 •Lubelskie [216]
 •Lubuskie [58]
 •Łódzkie [261]
 •Śląskie [443]
 •Świętokrzyskie [136]
 •Małopolskie [651]
 •Mazowieckie [1323]
 •Opolskie [68]
 •Podkarpackie [251]
 •Podlaskie [169]
 •Pomorskie [205]
 •Warmińsko-mazurskie [92]
 •Wielkopolskie [349]
 •Zachodniopomorskie [560]

Koordynator ds. obiektów – praca mobilna

Dodał(a): OBPON

Cena: 3360zł
Województwo: Śląskie
Miasto: Chorzów
Telefon: 000000000

Wyświetleń: 65
Napisz wiadomość

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane. Zaufali nam najbardziej znani i najwięksi pracodawcy w Polsce, przede wszystkim Ci, którzy rozumieją potrzebę dania szansy każdej osobie z niepełnosprawnością, która wyraża chęć i gotowość podjęcia pracy. Obsługujemy ponad 1500 pracodawców w całym kraju, nie boimy się dużych i nowych wyzwań. Specjalizujemy się w zatrudnianiu osób z niepełnosprawnością posiadających określone kwalifikacje oraz chętnych wspólnie z nami zdobywać nowe umiejętności i doświadczenia. Oferujemy stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy. Aplikując na stanowisko z naszego ogłoszenia zawsze masz szansę na zatrudnienie. Nawet jeśli nie znajdziesz pracy teraz, Twoje zgłoszenie ewidencjonowane jest w naszym systemie i jeśli tylko pojawi się u nas oferta odpowiadająca Twoim kwalifikacjom, skontaktujemy się z Tobą i polecimy nowemu pracodawcy. Wielu z wprowadzonych na rynek pracy kandydatów wie, że tym, co odróżnia nas od konkurencyjnych agencji pracy jest pełne zrozumienie Waszych potrzeb w zakresie aktywizacji zawodowej i jej ogromnej roli w egzystencji osoby z niepełnosprawnością.

Dołącz do nas – wyślij swoje CV.

Dla naszego Klienta, firmy z branży sprzątającej,  poszukujemy osoby na stanowisko :

(w następujących lokalizacjach: Bielsko-Biała, Katowice, Warszowice, Bytom, Chorzów, Czeladź).

Podstawowe obowiązki:

      reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientami,

      regularny kontakt z osobami wyznaczonymi ze strony klienta do współpracy z Firmą,

      koordynowanie prac porządkowych,

      nadzór i kontrola nad dbałością o przydzielony sprzęt, a w szczególności:

            - utrzymanie w nienagannej czystości,

            - stosowanie zgodnie z technologią i przeznaczeniem,

            - zgłaszanie wszelkich uszkodzeń,

            - przekazywanie za pisemnym potwierdzeniem maszyn do używania pracownikom,

            - zabezpieczanie sprzętu przed kradzieżą lub uszkodzeniem,

            - wydawanie maszyn do serwisu na podstawie protokołu, za pisemnym potwierdzeniem odbioru,

      nadzór i ścisła kontrola nad podległymi pracownikami w zakresie prawidłowego użytkowania przez nich maszyn i urządzeń oraz podejmowanie interwencji w razie nieprawidłowości w tym zakresie,

      wydawanie pracownikom i ewidencjonowanie higienicznych środków eksploatacyjnych,

      przygotowanie zamówień na chemię i eksploatacje,

      kontrola zgodności zużycia środków chemicznych i materiałów eksploatacyjnych z ustalonym budżetem,

      dbałość o utrzymaniu porządku w pomieszczeniach firmy - w biurach i w magazynach,

      sporządzanie raportów zleconych przez przełożonego,

      sporządzanie kart kontroli obiektu zgodnie z obowiązującą w tym zakresie procedurą,

Wymagania:

      mile widziane doświadczenie w branży usług porządkowych, w zarządzaniu kadrą pracowników porządkowych oraz w kontaktach z klientami,

      umiejętność zarządzania kadrą pracowników liniowych,

      prawo jazdy kat. B,

      samodzielność w pracy,

      umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu,

      obsługa komputera ( MS Office – Word, Excel),

      mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna,

      punktualność,

Oferujemy:

      stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w zadaniowym czasie pracy,

      wynagrodzenie 2800 – 3360 brutto.

DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE
ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI.

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesłać na adres:
pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez: Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. ul. A. Fredry 1/1, 37-700 Przemyśl moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji. (Zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016r. Poz.992). W razie rezygnacji z dalszego udziału w rekrutacji m Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez wyżej wymienioną firmę. Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Zdjęcia

Ostatnio dodane ogłoszenia na portalu bazaofert.biz

2018-08-20
2018-08-20
200 zł
2018-08-20
2018-08-20
2018-08-20
2018-08-20
247 zł
2018-08-20
2018-08-20
1 zł
2018-08-19
2018-08-19
2018-08-19
0 zł
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
2018-08-18
0 zł
2018-08-18
0 zł